Plně internetová aktualizace

Program AMICUS Vás sám upozorňuje na dostupné aktualizace. V případě, že delší dobu nebudete aktualizovat, může se po stažení a nainstalování aktualizace nabídnout další aktualizace vázaná na předchozí. Tuto aktualizaci můžete nainstalovat hned nebo později.

Na novou verzi Vás program AMICUS automaticky upozorní při spuštění, zobrazením tzv. bubliny v pravém dolním rohu obrazovky. Tato bublina po chvíli zmizí, ale dostupnou aktualizaci Vám bude nadále signalizovat ikonka se žlutým vykřičníkem (tzv. Goblin) umístěná v OS Windows vedle hodin.

Při spuštění programu Vás bublina na aktualizaci pouze upozorní. Pro  spuštění stahování aktualizace a její nainstalování je nutné program ukončit a v informační bublině kliknout na tlačítko Instalovat. Celou aktualizací Vás provede k tomu určený průvodce.

Po nainstalování nové verze spusťte program běžným způsobem a zadejte vaše přístupové heslo. Na obrazovce se může objevit dotaz na aktivaci právě nainstalovaných nových číselníků VZP nutných pro chod programu. Následně se může objevit dotaz na přepočet již zapsaných výkonů a zaevidovaných receptů dle nového číselníku. Doporučujeme přepočet dokladů i receptů provést. Pokud byste potřebovali provést přepočet dokladů později, otevřete v hl. menu Pojišťovna okno Doklady, kde najdete tlačítko Přepočty dokl.

 

Aktuality

starší aktuality