Převody dat

Pokud nejste spokojeni se svým stávajícím ambulantním programem a rozhodnete se pro nákup našeho programu, jsme schopni Vám zajistit i převedení dat.

Aktuálně máme praktickou zkušenost s převodem dat z těchto programů:Praktik, Dr. Fox, AIS, Medicus, Dr. Help, 3L, Obolus, TurboAsistent a dalších.

Ani v případě, že se Váš program v seznamu nenachází, není vše ztraceno. Naši programátoři jsou schopni Váš současný program analyzovat a říci, zda je možné převod realizovat. Mějte však na paměti, že žádný převod není 100%, proto je velmi důležité abychom se společně domluvili, která data jsou pro Vás klíčová a důležitá.

Máte-li o převod dat zájem, spojte se naším obchodním oddělením na tel. 246 007 820, kde Vám poskytneme bezplatnou a nezávaznou konzultaci a připravíme návrh, jak postupovat ve Vašem konkrétním případě. Bezproblémový převod dat mezi programy společnosti CompuGroup Medical Vám nabízíme za zvýhodněných podmínek.

U následujících programů máme zkušenosti s převodem dat

3L, AIS CTMOS Brno, ASTERIX - kanc. stroje Praha, CMOS Brno - vedení účtů ZP, Dr.FOX, Dr. Help Dyndal, Hipp Sinco SW, JH systémy - Tomšů, Medical (VitalSoft), Medicalc, MedicPlus, Medicus, MUDR Mix PVT Olomouc, OBOLUS - Themis Turnov, Ordinace CONCEPT Trading, Ordinace WIN, Ostrasoft, OZIS Brno, PK-Software Děčín, Praktik SW, Prales, Pussa SW, TILL consult, TurboAsistent, VAP, WinMED DataPlan, ZIS ProData Praha a mnoho dalších individuálních zákaznických převodů.

Aktuality

starší aktuality