Jak koupit

Pokud Vás zaujal náš program a rozhodli jste se pro jeho nákup, nejrychlejší způsob jak učinit objednávku, je zavolat na naše obchodní oddělení a to na tel. 246 007 820.

1. Ověřte si HW požadavky
2. Kontaktujte naše obchodní oddělení

Nejrychlejší způsob jak učinit objednávku, je zavolat na naše obchodní oddělení a to na tel.: 246 007 835246 007 835. Zde se Vás ujme některý z pracovníků našeho obchodního oddělení, který je Vám v pracovní dny k dispozici od 8 do 16 hodin.

3. Vytvoření a odsouhlasení cenové kalkulace

Na základě upřesnění rozsahu Vaší objednávky Vám bude dle platného ceníku zpracována cenová kalkulace, kterou Vám případně ještě můžeme poslat na e-mail. Pokud je tato kalkulace z Vaší strany odsouhlasena, požádáme Vás o sdělení Vašich fakturačních údajů a údajů nutných pro Vaši pozdější identifikaci.

Pokud budete požadovat převod dat z Vašeho stávajícího programu, dohodneme podrobněji způsob předání a doručení dat, rozsah převodu a poté i cenu. V případě nejasností nebo požadavku na kompletní převedení zdravotní dokumentace preferujeme nejprve cvičný převod dat s jeho odsouhlasením.

4. Zaslání faktury

Fakturační oddělení Vám následně vystaví a pošle fakturu, jejíž součástí jsou také obchodní podmínky. Můžeme Vám také nabídnout čtvrtletní splátkový kalendář a to bez navýšení cen, pouze s manipulačním poplatkem. Náhled splátkového kalendáře je již součástí výše zmiňované kalkulace.

5. Smluvení termínu realizace, instalace a zaškolení

Na obchodním oddělení bude se zákazníkem smluven termín realizace instalace a zaškolení. V dohodnutém termínu se k Vám dostaví náš technik, případně náš obchodní zástupce, kterého vybíráme podle dostupnosti regionu. Rozsah této služby je zhruba 4 - 5 hodin a zákazník je během této doby seznámen se všemi potřebnými funkcemi programu. Jsou provedena jak nezbytná nastavení programu, tak specifická nastavení přímo na míru zákazníka. Např.:

  • založení uživatelů programu, definice hesel a oprávnění v systému
  • nastavení konfigurace programu
  • nastavení jednotlivých zdravotních pojišťoven a způsob komunikace s nimi
  • nastavení archivace systému
  • přizpůsobení funkčních vlastností programu
  • definice tisků a nastavení tiskopisů

Zákazník obdrží instalační sadu, která obsahuje instalační DVD, manuál, příručky a licenční list, jehož součástí jsou licenční podmínky. Provedení práce potvrdí zákazník podepsáním předávacího protokolu. Instalace a zaškolení není povinnou službou, ale obzvláště počítačovým začátečníkům ji velmi doporučujeme.

Správné nastavení programu Vám zajistí bezproblémový start v práci s programem. Pokud se přece jen rozhodnete tuto službu nevyužít, bude Vám po uhrazení faktury doporučenou zásilkou poslána instalační sada a manuál.

6. Regionální zástupci

Program také můžete objednat u našich regionálních zástupců, kteří pro Vás vše zajistí.

Rychlý kontakt

SERVIS

tel.: 246 007 855
Každý všední den od 7:00 do 19:00.

OBCHOD

tel.: 246 007 820
Každý všední den od 8:00 do 16:00.

REGIONÁLNÍ ZÁSTUPCI >

Aktuality

starší aktuality